Oryginalna symulacja na szkolenia i wyjazdy – dla trenerów

Informujemy, iż w naszej bibliotece symulacji dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen tzw. ekonomii społecznej i administracji samorządowej od następnego kwartału przedstawiamy grę team building: Wieloosobowe bicie rekordu w szalonym wariancie gry w Stanowisko Z Kaloszami (Wstępna nazwa gry jest na razie roboczy – niemniej odzwierciedla sens zadania.)
Tą grę organizujey na treningach z twórczego analizowania problemów, z rozwiazywania konfliktów a także na wyjazdach team building. Gra jest użyteczna również na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Typowe jej przeznaczenie to Firmowe Imprezy Team Building.

KATEGORIA GRY:
Problematyka tego zadania: kompetencje miękkie
Kraj pochodzenia gry: Chorwacja
Czas realizacji (nie licząc kwestii organizacyjnych) (nie wliczamy przygotowania rekwizytów): jeden dzień
Liczba uczestników: nie mniej niż 6, maksimum 20.
Wyposażenie do gry: obręcz do pilatesu – sztuk dziewięć, grabie – sztuk dwie, blok rysunkowy- sztuk sześć, trochę napojów gazowanych, paczka fuksjowych zakreslaczy, odkurzacz

REFERENCJE
Movie Gift Jaworska Bernsdorff Spółka Jawna, „Dębowa Polska” Spółka Jawna Jerzy Markiewicz – Leszek Markiewicz, Robert Kowalski, Karol Kowalski “Stolarstwo” Spółka Jawna, AFT Sp. z o.o. , BMM sp. z o.o., MM Projekt sp. z o.o., Wulkanex Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna W. Mularczyk, Powiat Gnieźnieński, Powiat Ostrowski, Szpital w Śremie, Centrum Kultury “Zamek” , Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki, Federacja Polskich Banków Żywności, Fundacja Sztuki “Arteria”, Polski Związek Sportów Wrotkarskich, Stołeczne Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji, Stowarzyszenie Promocji Sztuki KARDIOGRAM , Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Akademickich i Ekorozwoju “Progres”, Towarzystwo Młodych i Wolnych “Tolersex”, Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego – Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Symulacja była również stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „Planowanie przestrzenne regionalne”

LEKTURY:
Trenerem planującym prowadzenie tego ćwiczenia polecamy pozycje książkowe:

 • Zarządzanie od podstaw-Andrzej Koźmiński
 • Marketing 3.0-Hermawan Kartajaya, Philip Kotler, Iwan Setiawan
 • Zbiór zabawnych gier szkoleniowych-Tamblyn Doni, Weiss Sharyn
 • Wewnętrzny potencjał. Tajemnice efektywności-Price Pritchett
 • 30 minut nauki zarządzaniem czasem dla ludzi chaotycznych-Horst Muller,Lothar J.Seiwert
 • Jak być wielkim szefem. Czyli jak znaleźć dobrych pracowników-Jeffrey J. Fox, Jeffrey Fox
 • Zarządzanie projektami i procesami. Teoria i przypadki praktyczne-Marek Wirkus

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Data: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Wohyń, pensjonat Pałac Palczew, ulica Szczepanowskiego 2b
  Opłata za uczestnictwo: 3200 złotych VAT zw. Oferujemy prawo płatności w ratach – sześć miesięcznych wpłat.
  W cenie kursu znajduje się menu lunch. Przystawka: Boczek faszerowany na sposób krakowski . Zupa: Bulion królewski z makaronem i aromatycznymi warzywami . Drugie danie: pieczony filet z łososia, podany w bulionie na cytrynowej trawie, w asyście ziemniaków i świeżego szpinaku. Deser: Mus z ciemnej czekolady z dodatkiem kon¬tury wiśniowej. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.